+38 (097) 201 33 00

Інфраструктура

Дитячі майданчики

В дитинстві ми багато часу проводили надворі, граючи з друзями та пізнаючи світ. Архітектори «Рівер Сіті» попіклувалися, щоб і у ваших дітей було насичене та активне дозвілля на території комплексу. А дитячі майданчики стануть ідеальним місцем соціалізації ваших малюків.

Паркінг

На підземному рівні житлового комплексу розташований просторий паркінг, який опалюється та знаходиться під цілодобовою охороною і відеоспостереженням. Доступ до нього здійснюється з холів секцій будинків на швидкісних ліфтах. Це забезпечує автовласникам комфорт і гарантує надійний захист автомобіля від зазіхань зловмисників або випадкових ушкоджень, а також впливу несприятливих погодних факторів.

Власна пляжна зона

Спеціалісти компанії прагнули відтворити простір, де мешканці почуватимуться затишно і гармонійно, як на відпочинку. Усі жителі мегаполісу з особливим трепетом мріють про вилазки на природу і відпочинок на узбережжі. А у новому комплексі від «Інтергал-Буд» власний облаштований пляж з просторою береговою лінією і комфортними шезлонгами - в 2 хв. від вашого під’їзду.

Зона барбекю

Під кронами тінистих дерев буде приємно читати улюблену книгу чи влаштувати пікнік. Неподалік від алей розташуються альтанки для відпочинку та зони BBQ. Тепер, щоб вибратись на природу з друзями, необов’язково їхати за місто. Все, що необхідно для комфортного життя – поруч.
Відділ продажу
main.address:
main.city,
main.pechenskiy
main.address-complex
main.schedule:
main.days: 09:00 - 19:00
main.weekend: 10:00 - 17:00
main.write-to:
+38 (044) 391 05 22
E-mail:
info@intergal-bud.com.ua